wydarzenia szkolne

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2019

Dnia 11 grudnia 2019 r. odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. Wzięło w niej udział blisko 16 tys. uczestników w całym kraju.

KLASY DRUGIE

I miejsce w szkole zajął Dominik Rydel z klasy 2 a (90,50% poprawnych odpowiedzi) i uzyskała wynik BARDZO DOBRY w konkursie oraz 29. miejsce w województwie mazowieckim i 61. w kraju.

Wynik BARDZO DOBRY (powyżej 80% prawidłowych odpowiedzi) uzyskał również : Jakub Danelski z kl. 2 g – 2. miejsce w szkole (86,67% poprawnych odpowiedzi);

Wynik DOBRY (co najmniej 75% poprawnych odpowiedzi) uzyskali: Oliwier Sędrowski z kl. 2 g-3.miejsce w szkole, Karolina Ogniewska z kl. 2 d, Piotr Samsel z kl. 2 d, Maja Szymańska z kl. 2 d.

KLASY TRZECIE

I miejsce w szkole zajął Maciej Wilczek z klasy 3 e (100% poprawnych odpowiedzi) i uzyskała wynik BARDZO DOBRY w konkursie oraz 1. miejsce w województwie mazowieckim i 1. w kraju oraz tytuł laureata konkursu.

Wynik BARDZO DOBRY (powyżej 80% prawidłowych odpowiedzi) uzyskali również następujący uczniowie klas trzecich:
Maria Tomczak z kl. 3 c – 2. miejsce w szkole (97.50% poprawnych odpowiedzi);
Kacper Żerański z kl. 3 f – 3. miejsce w szkole (92.50% poprawnych odpowiedzi ;
oraz: Dominika Grzyb z kl.3 e, Zofia Piersa z kl.3 c, Kacper Stojak z kl.3 e, Bartosz Chełchowski z kl.3 c, Klaudia Kowalska z kl.3 c, Miłosz Żebrowski z kl 3e, Łucja Głowacka z kl. 3 h, Laura Kiernozek z kl.3 a, Igor Sznyter z kl.3 e, Lena Giers z kl.3 e

Wynik DOBRY (co najmniej 75% poprawnych odpowiedzi) uzyskała Maria Dziak z kl. 3 a.

Maciej Wilczek otrzymał również nagrodę rzeczową o wartości 100 zł.

Szkolny koordynator konkursu Małgorzata Nałęcz-Wiśniewska dziękuje p. Annie Zarzyckiej za pomoc w zorganizowaniu konkursu i pracę w komisji.